İnsan Kaynakları

İnsan Kaynakları Politikamız

BY HOLDİNG olarak, şirketlerimizi geleceğe ancak çalışanlarımız ile taşıyabileceğimize inanıyor; bu nedenle bireysel gelişim planlaması temelinde hareket ederek nitelikli ve ilkeli bireyler yetiştirmeyi arzuluyoruz. Tüm çalışanlarımızın, kendilerini büyük bir ailenin önemli bir ferdi olarak hissetmelerinin önemine inanıyor ve bu ailenin tüm üyelerinin, başarı ve kazanımlarını artırıcı fırsatları yaratmalarına olanak sağlayacak çalışma ortamları geliştirmeye devam ediyoruz.

Çalışanlarımız için güven esasına dayalı ve eşit yönetim politikası izleyerek şirketlerine bağlılıklarını ön planda tutmanın sahip olduğumuz beyin gücünün muhafazası için temel kriter olduğunun bilincinde hareket ediyoruz. Aramıza yeni katılan tüm çalışanlarımızın kişisel gelişimlerini, performans değerlendirme ve kariyer gelişim planı gibi yöntemlerle izliyor, böylelikle birbirimize katabileceğimiz değerleri artırmayı hedefliyoruz. Bu bakış açımızla, holding şirketlerimizde başarı odaklı ve dinamik bir kurum kültürü oluşturarak insan kaynakları sistemlerinin kurulması ve bunun sonucunda da var olan huzurlu ve motivasyonlu çalışma ortamının geliştirilerek sürdürülmesi insan kaynakları politikamızın temelidir.

Sizlerde BY Holding® ailesinin bir üyesi olmak istiyorsanız, aşağıdaki başvuru formunu doldurarak veya yayında olan iş ilanlarımızı inceleyerek iş başvurusunda bulunabilirsiniz.


İş Başvuru Formu