Kurumsal

Hakkımızda

Kurumsallaşmış yapısı ile farklı alanlarda dört şirketi bünyesinde bulunduran BY HOLDİNG A.Ş; yarattığı lider markaları, farklı alanlardaki tecrübe ve bilgi birikimi, yüksek teknolojiye sahip AR-GE yatırımları ve üretim kapasitesi ile yerel ve yabancı pazarların güvenini kazanmıştır.

BY Holding, çatısı altında topladığı TES Water Group, Duhatech Makine Teknolojileri, BY İnşaat, BY Enerji ve BY INVEST çalışanları, müşterileri ve çözüm ortakları ile büyük bir aile olarak hizmetlerini sürdürmektedir. Dünya standartlarında ve doğru projeler geliştirebilmenin ön koşulunun, değişen piyasa eğilimlerinin izlenmesinden geçtiğine inanan şirketlerimiz, pazar araştırmaları ve saha çalışmalarına büyük önem vermektedir. Bünyemizdeki kuruluşlar bu süreci mühendislik ve tasarım, hassas planlama ve etkin proje yönetimi yetkinlikleriyle tamamlamaktadır. Kurumsal kimliğini, kalite anlayışından ödün vermeden sürdürülebilir kılmayı amaçlayan BY HOLDİNG, gerçekleştirdiği faaliyetler ile ulusal ve uluslararası markalar yaratmayı ve kendi özgün teknolojisini oluşturarak, sektöründe farklılık yaratacak çözümlerini tüm dünya ile paylaşmayı hedeflemektedir.

Vizyonumuz

Kurulduğu günden bugüne belirlediği hedefler doğrultusunda, her projede daha ileriye giderek, sürekli gelişerek ve fark yaratarak, ülkemize değer katan, faaliyet gösterdiği sektörlerde öncü bir dünya şirketi olmaktır.

Misyonumuz

  • Çevresel değerleri gözeterek aktif olduğu iş kolunun gelişimine ve ilerlemesine katkıda bulunmak,
  • Tüm çalışanlar tarafından anlaşılan, benimsenen ve paylaşılan kurumsal değerler oluşturmak,
  • Gelişen teknolojiyi yakından takip ederek ve kendi özgün teknolojisini oluşturmak,
  • Türk mühendislerinin ve Türk şirketlerinin dünya üzerindeki etkinliğini arttırmaktır.