BY Holding’e Yeni Ödül

İstanbul Marka ve Kariyer Zirvesi etkinlikleri çerçevesinde bu yıl ikincisi düzenlenen Türkiye Altın Marka Ödülleri muhteşem bir törenle sahiplerini buldu.

Halk tarafından yapılan oylamada, BY Holding “Yılın En İyi Çıkış Yapan Holdingi” ödülüne layık görüldü.

Törende BY Holding adına ödülü alan Yönetim Kurulu Başkanı Sn.Beyazıt YILDIRIM, “Güzel ülkemizin birbirinden değerli marka ve iş adamları ile bir çatı altında bulunmak şahsım ve şirketlerim açısından onur verici. Açıkçası ben bu ödülü, amacı Türk mühendislerinin ve Türk şirketlerinin uluslararası etkinliğine katkı sağlamak olan tüm BY Holding çalışanları ve paydaşları adına alıyorum. Hepinize sevgilerimi ve saygılarımı sunuyorum.” dedi.

Tören öncesi yapılan röportajda ise, Yönetim Kurulu Başkanı Sn.Beyazıt YILDIRIM şunlara değindi:

-Beyazıt Bey, Türkiye Altın Marka ödüllerinde, en iyi çıkış yapan holding ödülünü kazandınız. Az sonra ödülünüzü alacaksınız, neler söylemek istersiniz?

Mutluluğu ve gururu bir arada yaşamaktayız. Biz çok genç fakat yaptığı işlerle ülkesini uluslararası alanda en iyi şekilde temsil eden bir holdingiz. BY Holding olarak ülkemize milletimize karşı sorumluluğumuz olduğuna inanıyoruz. Bu nedenle 7 gün 24 saat yoğun bir tempo içerisindeyiz. Alacağımız bu ödül, bize doğru yolda ilerlediğimizi gösteriyor. Bundan sonrası için daha motive olmuş daha kendine güvenen, kendi milletinin desteğini de almış bir kurum olarak yatırımlarımıza devam etmiş olacağız.

-2018 yılını ödülle noktalıyorsunuz. Genel anlamda nasıl bir yıldı sizin için 2018?

BY Holding olarak dünyanın onlarca ülkesinde yatırım yapan, proje geliştiren bir markayız. Genel ekonomide yoğun gündemlerden dolayı yaşanan bir durgunluk vardı fakat biz BY Holding olarak çok stratejik ve hızlı kararlar alarak bu dönemi iyi bir şekilde geride bıraktık. Çok çalıştık hem işimizi iyi yaptık hem de yatırımlarımızı iyi yönlendirdik. Bu nedenle 2018’in başarılı geçtiğini söyleyebilirim.

-Bundan sonrası için BY Holding ile ilgili hedefler neler? 2019 yılına giriyoruz, Neler var Beyazıt Yıldırım’ın ajandasında?

2019 yılı için farklı çevreler çok zor bir yıl olacağıyla ilgili öngörülerde bulunuyor. O nedenle yatırımların düşeceğinden bahsediliyor. Ben farklı düşünüyorum, durup beklemenin çok yanlış olacağına inanıyorum. Bu nedenle 2019 yılına biz faaliyet gösterdiğimiz her bir sektörde yatırımlarımızı daha da arttırarak devam edeceğiz.