BY Holding A.Ş. Uzakdoğu ve Okyanusya Kıtasında geçerli distribütörlük anlaşması imzaladı.

Kurumsallaşmış yapısı ile farklı alanlarda dört şirketi bünyesinde bulunduran BY HOLDİNG A.Ş; alanında uzman mühendisleri ve tüm çalışanları, müşterileri ve çözüm ortakları ile büyüyen bir aile olarak hizmetini sürdürmekte, aynı zamanda hedeflerini de daha ileriye taşımaya devam etmektedir.

2008 yılının Aralık ayında BY Holding Yönetim Kurulu Başkanımız, Beyazıt YILDIRIM, Çin’in 23. eyaleti olarak kabul edilen Tayvan’a iş amaçlı seyahat etmiştir. Yapılan seyahat sürecinde firmamız Uzakdoğu ve Okyanusya Kıtasında geçerli distribütörlük anlaşması imzalamıştır.

Farklı bölgelerde önemli başarılar elde eden BY Holding, küresel ayak izini resmi distribütörlük anlaşması ile Uzakdoğu ve Okyanusya Kıtası pazarına da taşıyabilecektir.

BY HOLDING Yönetim Kurulu Başkanımız, Beyazıt YILDIRIM:

“Günümüze kadar pek çok projede yer almış olan BY Holding, yılların birikimi olan imalat ve mühendislik tecrübesi ile birlikte Ar-Ge çalışmaları yürütmekte ve tamamen kendi tasarımı olan makinelerin imalatını da gerçekleştirmektedir. Alışılagelmişin dışına çıkma, kaliteyi sürekli geliştirme ve hayatı kolaylaştıran çözümler sunmak BY Holding'in en temel prensipleridir. Üretimini yaptığı tüm makine ekipmanları, yurtiçinde birçok su arıtma firmaları ve endüstri kuruluşlarına sunmakta olan BY Holding, yurtdışında da farklı ülkelere ihracatlar gerçekleştirmektedir.

İlgili bölgede işbirliği yapma kararımız, BY Holding’in marka geliştirme stratejisiyle mükemmel bir uyum içindedir. Şirket, yüksek kaliteli uzmanlığa, mükemmel itibara ve Uzakdoğu ve Okyanusya Kıtasındaki iş payını arttırmamıza olanak tanıyacak geniş bir ortak ağına sahiptir. İşbirliğimizin uzun vadeli olacağına eminim.”