‘Amacımız; Türk mühendislerinin ve Türk şirketlerinin dünya üzerindeki etkinliğine katkı sağlamaktır.’

Beyazıt YILDIRIM,

Yönetim Kurulu Başkanı, BY HOLDİNG

Başkanın Mesajı

BY HOLDİNG’İN DEĞERLİ İŞ ORTAKLARI,

ÇOK KIYMETLİ DOSTLARIMIZ VE ÇALIŞMA ARKADAŞLARIMIZ;

BY Holding A.Ş olarak Türk ve dünya sanayisinde emin adımlar ile ilerlediğimiz üretim şirketinden inovasyon şirketine dönüş sürecimizi kararlılıkla sürdürmekteyiz. Bizi biz yapan sınırsız hayal gücümüz, cesaretimiz, girişimciliğimiz ve yenilikçiliğimiz ile küresel bir şirket olma hedefi doğrultusunda ilerleyeceğiz.

Bir yandan bizi geleceğe taşıyacak adımlar atarken bir yandan da grup şirketlerimize yönelik faaliyetlerimizi aralıksız sürdürüyoruz. Bulunduğumuz yüzyılda, şirketler için artık sadece ekonomik sürdürülebilirliği sağlamanın yeterli olmadığı bilinci ile tüm çalışmalarımızı, ürün ve hizmetlerimizin çevresel ve toplumsal etkilerini de dikkate alıyoruz.

20 yılı aşkındır endüstrinin çeşitli dallarında orta ve uzun vadeli hedefler belirleyerek güvenilir marka olma yolunda başarılı bir şekilde ilerlemekteyiz. Bu vizyonun ve hedeflerin daha iyi anlaşılmasını sağlayan yeni iş modelleri kurup, bu modellerle topluluğumuzu güçlendireceğimizden eminim.

Yaptığımız yatırımlar ve geliştirdiğimiz projeler sayesinde üç kıtadaki var olan çalışmalarımızı dünya geneline yaymanın heyecanı içerisindeyiz. Çalışma politikamız ve güçlü irademiz ile bu heyecanı sürdüreceğimize inancım tamdır.

Şirketler grubumuzun başarılarındaki en önemli faktörlerden birisi hiç kuşkusuz güçlü insan kaynağımızdır. Kurumsal yapıların temel taşı olan değerli insan gücünü doğru bir şekilde kullanarak istikrarlı performansımızı ciddiyet ile sürdüreceğiz.

Beyazıt YILDIRIM

Yönetim Kurulu Başkanı