Basında Biz


Kurumsallaşmış yapısı ile farklı alanlarda dört şirketi bünyesinde bulunduran BY HOLDİNG A.Ş; yarattığı lider markaları, farklı alanlardaki tecrübe ve bilgi birikimi, yüksek teknolojiye sahip AR-GE yatırımları ve üretim kapasitesi ile yerel ve yabancı pazarların güvenini kazanmıştır. BY Holding, çatısı altında topladığı TES Water Group, Duhatech Makine Teknolojileri, BY İnşaat ve BY Enerji çalışanları, müşterileri ve çözüm ortakları ile büyük bir aile olarak hizmetlerini sürdürmektedir.

Dünya standartlarında ve doğru projeler geliştirebilmenin ön koşulunun, değişen piyasa eğilimlerinin izlenmesinden geçtiğine inanan şirketlerimiz, pazar araştırmaları ve saha çalışmalarına büyük önem vermektedir. Bünyemizdeki kuruluşlar bu süreci mühendislik ve tasarım, hassas planlama ve etkin proje yönetimi yetkinlikleriyle tamamlamaktadır.

Kurumsal kimliğini, kalite anlayışından ödün vermeden sürdürülebilir kılmayı amaçlayan BY HOLDİNG, gerçekleştirdiği faaliyetler ile ulusal ve uluslararası markalar yaratmayı ve kendi özgün teknolojisini oluşturarak, sektöründe farklılık yaratacak çözümlerini tüm dünya ile paylaşmayı hedeflemektedir.